ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

Jesteś tu: » Strona główna » ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

Dnia 29 kwietnia pożegnaliśmy uroczyście uczniów klas trzecich liceum.

Powodów do wzruszeń było wiele. Najpierw zabrał głos Pan Dyrektor, który podsumował efekty pracy i życzył powodzenia na maturze. Następnie, w imieniu klas trzecich, podziękowania dyrekcji, gronu pedagogicznemu i innym pracownikom szkoły złożyła Magdalena Beska z klasy IIIA, a po niej, w imieniu pozostałych uczniów naszej szkoły, trzecioklasistów pożegnała Agata Chełmińska, uczennica klasy IIA. Nad całością uroczystości czuwały panie: Agnieszka Warzywoda i Magdalena Rusak, które wraz z klasami IC i IIA przygotowały program artystyczny pt. Ale to już było... Przygotowały w myśl zasady dla każdego coś miłego krótkie prezentacje o każdej z klas, dzięki czemu mogliśmy przypomnieć sobie wydarzenia, których uczestnikami byli bohaterowie tego dnia, czyli nasi absolwenci. Całość została dopełniona piosenkami w wykonaniu Martyny Roszak i Mateusza Piechowiaka z klasy IIIA, Martyny Michałek z IIA i Michała Misia z IA.

Trzecioklasistom gratulujemy ukończenia szkoły, życzymy powodzenia na maturze i udanego startu w dorosłe życie